Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Для викривачів

Шановний викривачу!
Звернувшись за телефоном (0472) 331144, або на електронну адресу [email protected] Ви можете залишити інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення посадовими особами Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Черкаській області», за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною.

Звертаємо увагу, що повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника. Повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається. Також, не розглядаються повідомлення в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів. Повідомлення підлягає перевірці у термін до п’ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.
 

Відповідно до наказу ДУ «ТМО МВС України по Черкаській області» від 24.09.2019 №163 о/с, виконання функції впровадження та реалізації заходів щодо запобігання і виявлення корупційних правопорушень та правопорушень, пов'язаних з корупцією у Державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Черкаській області», покладено на уповноваженого з антикорупційної діяльності Жука Віктора Васильовича (тел. (0472) 33 11 44)

 

Телефон довіри з питань запобігання та протидії корупції в ДУ "ТМО" (0472) 33-11-44

Сповіщення про факти порушення Антикорупційної програми, вчинення корупційних чи пов'язаних з корупцією дій

 

 

(с) 2024

Запис до лікаря